Jesteśmy obecni na rynku poligraficznym od początku lat 80-tych. Lata rzetelnej pracy i zdobywania doświadczeń zaowocowały rozpoczęciem współpracy z czołowym producentem sprzętu z sektora AGD.

Od 1996 roku dostarczamy  nasze wyroby do BSH, a w roku 2000 nasza firma za wiarygodność, stabilność, niezawodność oraz jakość dostarczanych produktów i punktualność  dostaw, została uhonorowana nagrodą Suppliers Award dla najlepszego dostawcy BSH.

W 2005 roku nasze działania nabrały charakteru międzynarodowego wraz z otworzeniem nowego oddziału w Polsce. Powstał on w Łodzi, mieście skupiającym największych producentów AGD na czele z BSH.

Obecnie specjalizujemy się w usługach poligraficznych, usługach przemysłowych oraz dostawach w systemie Just-In-Time zapewniającym płynność dostaw do klienta oraz minimalizację kosztów magazynowania materiałów.

Dzięki doświadczonemu zespołowi, nowoczesnemu parkowi maszynowemu umocniliśmy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, czego świadectwem są nasi wieloletni partnerzy biznesowi.

Drukarnia
  1. pl
  2. de
  3. en