DTP CTP
DTP CTP

Zatrudnieni w przygotowalni profesjonaliści i doskonale wyposażone studio gwarantują wysoki poziom obsługi oraz zadowolenie klienta. Dział przygotowania wyposażony jest w nowoczesną termiczną naświetlarkę zapewniającą szybką  i fachową realizację zleconych prac.

DTP/CTP

Druk Offsetowy
Druk Offsetowy

Specjalizujemy się w druku czarno białym na maszynach offsetowych. Daje on możliwość wysokonakładowej produkcji materiałów o imponującej rozmaitości. Wieloletnie doświadczenie i wiedza gwarantują wykonanie prac na najwyższym poziomie. Nasza załoga zadba o estetykę wyrobów, zapewniając im najwyższą jakość.

DRUK OFFSETOWY

Druk Cyfrowy
Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy to optymalne rozwiązanie dla niskich nakładów.  Daje możliwość dopasowania się do potrzeb Klienta. To kombinacja jakości zbliżonej do offsetu, szybkości realizacji zamówienia i wydruku dokładnie zamówionej ilości. W celu zapewnienia Klientowi kontroli nad kolorystyką projektu, wykonujemy wydruk próbny. 

DRUK CYFROWY

Introligatornia
Introligatornia

Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym parkiem maszynowym do wykonania takich usług jak: krojenie, skład, oprawa i uszlachetnianie, które uczynią produkt finalny atrakcyjnym i unikalnym. Wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz szerokie możliwości aby Klient otrzymał produkt zgodny z jego specyfikacją i założeniami. 

INTROLIGATORNIA

Pakowanie Magazynowanie
Pakowanie Magazynowanie

Świadczymy szeroki zakres usług konfekcjonowania z wykorzystaniem nowoczesnych metod nadzoru nad zapewnieniem wymaganego przez Klienta poziomu jakości. Usługa jest jednym z etapów kompleksowego procesu logistycznej obsługi klienta począwszy od zakupu materiału do dostawy wyrobu gotowego w systemie Just In Time.

KONFEKCJONOWANIE

PAKOWANIE

MAGAZYNOWANIE

Drukarnia
  1. pl
  2. de
  3. en